Otvorenie sezóny spojené s premiérou novej hry!

Vážení diváci, pozývame Vás na slávnostné otvorenie sezóny 2018/2019, ktoré sa uskutoční v Kine Hviezda Trenčín 11.10.2018. Premiéra inscenácie chorvátskeho dramatika Mira Gavrana: Shakespeare a Alžbeta sa začne o 18:30 a po nej bude nasledovať slávnostný raut, kde spolu privítame nastávajúce divadelné obdobie.

Na novej inscenácii sa už od leta podieľajú najmä naši stálí spolupracovníci a kolegovia z radov hercov aj umeleckého tímu. Na historických kostýmoch a dobovej scéne po krátkej pauze s MDT znova spolupracuje scénografka Eliška Šefčíková, ktorá nedávno s kolegyňou uviedla úspešnú výstavu Laboratórium v meste Senica. Hudbu do inscenácie vyberá Diana Minarovičová, ktorá je momentálne s kapelou Ľudové mladistvá na turné po Slovensku, a ktorých sme počas leta mohli viackrát počuť aj v Trenčíne. Réžie sa po prvýkrát ujala mladá kolegyňa Michaela Gallová, študentka VŠMU.

V hereckých úlohách sa môžete tešiť na Vašich hercov Zuzanu Mišáková, Štefana Richtárecha, Simona Kopunca a Dianu Minarovičovú.

Príďte s nami spoločne osláviť začiatok sezóny a podporiť nás potleskom.

Tešíme sa na Vás v divadle!

13. septembra 2018

Najbližšie predstavenia

Najnovšie články

Mestské divadlo Trenčín